Informace o produktu

SONY XPERIA Z1 COMPACT

  • SONY XPERIA Z1 COMPACT

Klikněte na fotografii pro zvětšení

SONY XPERIA Z1 COMPACT
Výrobce:Sony
Kód:Sony Xperia Z1 Compact
status_icon
15
Náklady na přepravu 0,00 Kč
5 981,00 Kč
2991.00 / 1kusů
Ušetříte 50% (2 990,00 Kč).
In stock
ÚPLNÝ POPIS

SONY XPERIA Z1 COMPACT

SONY XPERIA Z1 COMPACT

Kamera stejně inteligentní jako lidské oko SONY XPERIA Z1 COMPACT

Ostřejší a jasnější a jasnější obrázky. Všechno, co vám s kompaktními digitálními fotoaparáty od Sony. A v případě, že zařízení získaného Xperia Z1 telefon kompaktní fotoaparát, který se skládá z přesně stejných komponent jako kompaktní fotoaparáty, které v pouzdře s tloušťkou pouhých 9,5 mm.Fotoaparát je vybaven snímačem Exmor RS pro mobilní zařízení s diagonálními 1 / 2,3 palce a rozlišení 20,7 MP, oceněný Sony G objektiv a inteligentní obrazový procesor BIONZ pro mobilní zařízení. Tato jedinečná kombinace technologií poskytuje obraz s vynikající ostrostí, jasnost a jas - vždy a za všech podmínek.

Velký obrazový snímač o úhlopříčce 1 / 2,3 palce a rozlišení 20,7 MP

Velký obrazový snímač o úhlopříčce 1 / 2,3 palce a rozlišením 20,7 MP - Exmor RS pro mobilní zařízení - můžete zachytit více světla v každé scéně a dostat obrázky z extrémně vysokým rozlišením pomocí všechny výhody objektivu.Vysílač poskytuje větší citlivost a snižování hluku, který umožňuje živé a ostrý obraz, který přesněji odrážejí každý detail.

Oceňovaná Objektiv Sony G

Sony G Lens umožňuje kompozici snímků s vynikající kvalitou. Tento objektiv, kromě výjimečné ostrosti, má také vysoký jas. Xperia smartphone je vybaven 27 milimetrů širokoúhlým objektivem s jasem F2.0, takže je schopen zachytit více světla v tmavých místech.

 

Inteligentní obrazový procesor BIONZ pro mobilní zařízení

Mechanismus BIONZ zpracování obrazu pro mobilní zařízení vyvinuté společností Sony používá silné algoritmy s cílem získat úžasné realismus v každém záběru. Technologie By-pixel Super Resolution, automatické expozice a automatické vyvážení bílé barvy je pro skvělou reprodukci barev přes objektiv Sony G, který poskytuje rovnováhu jasu a zároveň zdůraznit bohatost barev s vrstvami textury a hloubky. Ve spojení s obrazovým snímačem Exmor RS pro mobilní zařízení s úhlopříčkou 1 / 2,3 palce a rozlišením 20,7 MP obrazový procesor BIONZ pro mobilní zařízení zajistí odstranění šumu a ISO 6400 umožňuje získat jasný obraz i při slabém osvětlení.

SONY XPERIA Z1 COMPACT

Lepší automatizace. Ohromující fotografie.

Z jasně osvětlených nočních scén o sbližování makra - Lepší Automatický režim rozpozná až 36 různých scén a automaticky upraví nastavení. Nyní můžete vždy a všude pořizovat skvělé snímky.Výchozí režim smartphone Lepší povoluje a zakazuje automatické technologie HDR, podle scény. V režimu HDR, fotoaparát pořídí několik snímků s různou expozicí, a pak kombinuje je na fotografii vypadat přirozeně - dokonce i v případě incidentu na zadní straně silným světlem.

Vynikající záběr v jakémkoliv osvětlení

Kombinace technologií používaných v našem fotoaparátu umožňuje získat detailní, jasné snímky - a to i za nízké hladiny osvětlení. Exmor RS pro mobilní zařízení vytvořené v průběhu vývoje technologie, Sony obrazových senzorů a je vybaven světelným senzorem BSI nové generace. To vám umožní snížit hluk v obrazech a udržení vysoké rozlišení poskytované objektiv Sony G s jasem F2.0, vysoká citlivost Exmor RS pro mobilní zařízení, stejně jako mechanismus redukce šumu procesoru BIONZ pro mobilní zařízení, kombinující pixel technologií a technologií Pixel Super usnesením , A díky vylepšené automatické všechny operace jsou prováděny automaticky, aniž by bylo nutné manipulovat složitých nastavení.

Detekce pohybu umožňuje získat obraz bez rozmazání

Žijete v rychlá? Nepřestávejte - když máte v ruce nejlepší telefon s fotoaparátem, budou vaše fotografie vždy ostré.Světlý F2.0 objektiv a snímač s vysokou citlivostí umožňuje střílet na kratší časy závěrky. Obrazový procesor BIONZ pro mobilní zařízení vybavené funkcí detekce pohybu - umožňuje výběr rychlosti závěrky a umožňuje získat obraz pohybujících se objektů, bez viditelné rozmazání. Vylepšená funkce automatického vystoupí za vás veškerou těžkou práci.

Clear Image Zoom umožňuje 3x zoomem

Jste střelba z dálky? Clear Image Zoom umožňuje 3x zoom, jemuž je nápomocen snímačem a technologií s vysokým rozlišením By Pixel Super Resolution mechanismus používaný v BIONZ do mobilních zařízení, je máte optický zoom, takže poskytuje fotoaparát s teleobjektivem s ohniskovou vzdáleností 81 mm.Kombinace vysokého rozlišení poskytované Exmor RS pro mobilní zařízení, technologií By Pixel Super Resolution mechanismus používaný v přenosných zařízeních BIONZ zázraky. Přiblížení scény a nyní ostrost a jemné detaily viditelné na obrázku.

Elegantní, vodotěsný a velmi snadno se přenáší

Xperia smartphone od Sony Z1 Compact je vybaven pohodlnou displejem s úhlopříčkou 4,3 palce, což je ideální řešení pro lidí, které dynamický životní styl. Je to elegantní, tenký a dobře do ruky.

Řemeslo v každém detailu

Xperia Z1 Compact je dokonale navržen tak, jen z těch nejlepších materiálů a elegantní linie. pevný a jednotný kryt vyrobený z jednoho kusu hliníku a štítem z odolného, tvrzeného skla odráží svět kolem sebe. Podle Sony jedinečné principy konstrukce tento telefon NFC má nejlepší rovnováhu a symetrii ve všech směrech - bez ohledu na to, jak ho držet, bude dojem zůstane beze změny.

Nádherné barvy

NFC telefon je k dispozici v několika zářivých barvách, které doplňují celou strukturu a vysokou kvalitu jednotlivých složek.

Vodotěsné a prachotěsný

Sony Xperia Z1 Kompaktní se vyznačuje působivou úroveň ochrany IP55 / IP58, což znamená, že tento tenký a elegantní telefon je jak vodotěsný *, jakož i odolnost proti nejmenších prachových částic.

Pořizování snímků pod vodou

* S vodotěsným smartphone Xperia Z1 Compact lze pořizovat fotografie při koupání ve sladké vodě po dobu 30 minut. Můžete dokonce ponořit se s ním do hloubky pěti metrů. Jen nezapomeňte, že všechny sloty a porty micro USB, micro-SIM a paměťové karty, musí být zcela uzavřená.

Stupeň krytí IP

Stupeň ochrany IP55 / 58 - co to vlastně znamená? Stupeň ochrany IP je potvrzení, že přístroj prošel certifikační test úspěšně spoléhá na měření úrovně rezistence vůči prachu a vodě.První číslice dvoumístné označení udává úroveň IP stupeň ochrany proti vniknutí cizích těles, včetně před jemnými částicemi prachu. Druhá číslice označuje odolnost proti vodě.

Diod Triluminos HD displej s X-Reality na mobilní zařízení

Vybaven nejnovější technologií Sony BRAVIA optimalizován pro použití v mobilních zařízeních, smartphone Xperia Z1 Compact poskytuje vynikající kvalitu obrazu. Diod Triluminos display velké HD pro přenosná zařízení s vysokým rozlišením 4,3 palce, který je vybaven X-Reality technologií pro mobilní zařízení a progresivní skenování v rozlišení 720 x 1280, poskytuje vynikající kvalitu obrazu bez zubatých hran. Kromě toho hustota pixelů ve výši 342 pixelů na palec je obraz viditelný na telefonu NFC je ostrý a neuvěřitelně jasný.

Diod Triluminos Displej pro mobilní telefony - úžasně přirozené barvy

Unikátní technologie umožňuje na displeji na bázi diod Triluminos neuvěřitelně reálné a přirozené barevné odstíny - podle vašich preferencí. Krásně zobrazí obtížné zmapovat červené, modré a smaragdově zelení vody, aby krajiny a scenérie vypadají mnohem živější. S přírodní kůže odstínů i tváře vypadají lépe.
Vyvinutý Sony inovací používaných na displeji na bázi diod Triluminos umožnit významné rozšíření zobrazené palety barev a předložila přirozenější a živější obraz se zvýšenou hloubkou.

Jasnější, ostřejší obraz

Od videa po nízkým rozlišením, filmy s vysokým rozlišením - nejnovější zpracování obrazu motoru Sony X-Reality na mobilní zařízení, je celý obsah zobrazovaný na obrazovce jsou analyzovány a selektivně zpracovány pro zajištění čisté, ostré a tak blízko, jak je to možné skutečné obrazy. Tři unikátní funkce redukce šumu zázraky před škálování obrazu, zatímco inteligentní displej technologie vyvinutá společností Sony optimalizuje kontrast, textury, obrysů, barev a hluk.

Reprodukční pixelů dodává životní obrazy

Unikátní technologie Super Resolution od Sony vám umožní vdechnout nový život do všeho, co vidíte. Tato technologie umožňuje analýzu každého pixelu obrazu a reprodukci chybějících pixelů, poskytuje nejjasnější obraz.

Servis

Kolik hodin se ke konfiguraci připojení betw EEN různých zařízení v domácnosti? Naštěstí se to nebude opakovat. S NFC (Near Field Communication), vaše elektronická zařízení může bez problémů komunikovat. Jen jeden dotek rychle a snadno připojit všechna zařízení. Dívat se na televizi obrázky nebo videa z telefonu. Přehrávání hudby přes bezdrátového reproduktoru. Nemusíte se starat o dráty, tlačítka nebo nastavení. To zůstane čistá radost z médií - je to tak jednoduché.

Nejrychlejší smartphone procesor na světě

Spojili jsme nejnovější software Sony s novým výkonným procesorem Snapdragon 800. Tento vyspělý, quad-core procesor je 75% rychlejší než S4 Pro procesor, který zajišťuje maximální výkon a rychlost při zachování extrémně dlouhou životnost baterie. Můžete spouštět více aplikací současně, surfovat na rychle nakládací webové stránky a streamovat videa bez přerušení. Snapdragon procesor architektura 800 je asynchronní, což znamená, že každé jádro je poháněn samostatně. To umožňuje použití takového výkonu, který v té době, co potřebujete, bez plýtvání.

Grafika, která bere dech

S zvýšil až o 50% aktualizovaný grafický výkon GPU (grafický procesor), Adreno 330 podporuje nejmodernější a vizuálně přitažlivý 3D hry, a také umožňuje okamžitě surfovat po internetu - to vše s minimální spotřebou energie.

Výrazné zvýšení životnosti baterie díky režimu STAMINA

Smartphone vyžaduje hodně energie, a to i když nejsou aktivně používat. Všechny aplikace v Android smartphone může běžet na pozadí, což způsobuje vyčerpání baterie. Režim STAMINA zabraňuje zbytečnému plýtvání energie. Rozpozná, kdy jste nepoužíváte displeje, a automaticky vypne nepotřebné funkce, přičemž požadované oznámení. Po stisknutí tlačítka napájení probudit obrazovku, všechny funkce jsou povoleny.


 

Přijímat pouze důležitá oznámení

Režim STAMINA baterie umožňuje Wi-Fi připojení a přenos dat v pohotovostním režimu je zakázán, ale stále můžete přijímat příchozí hovory, textové zprávy a alarmy. Vzhledem k tomu, každý má jiné potřeby, můžete snadno přizpůsobit aplikace, které obdrží oznámení, i když je telefon v pohotovostním režimu. Oznámení o Facebooku je třeba zapnout nebo vypnout?Volba je na vás.

BARVY:

Černá, bílá, růžová, žlutá

 

https://oneselling1.iai-shop.com/data/include/cms/zestaw_zawiera__CZ.png

Lidé, kteří si koupili tento koupili také>
Univerzální peněženka pouzdro na smartphoneUniverzální peněženka pouzdro na smartphone
1 302,00 Kč   651,00 Kč
Ženská Cover pro Sony Xperia Z1 CompactŽenská Cover pro Sony Xperia Z1 Compact
916,00 Kč   458,00 Kč
Sladká portfel- pouzdro pro Sony Xperia Z1 CompactSladká portfel- pouzdro pro Sony Xperia Z1 Compact
579,00 Kč   289,00 Kč
Eco dřevěný kryt pro Sony Xperia Z1 CompactEco dřevěný kryt pro Sony Xperia Z1 Compact
1 158,00 Kč   579,00 Kč
Inteligentní Watch GV18Inteligentní Watch GV18
2 412,00 Kč   1 206,00 Kč
Neo Hybridní Cover pro Sony Xperia Z1 CompactNeo Hybridní Cover pro Sony Xperia Z1 Compact
627,00 Kč   314,00 Kč
SmartWatch TW64SmartWatch TW64
868,00 Kč   434,00 Kč
Black portfel- pouzdro pro Sony Xperia Z1 CompactBlack portfel- pouzdro pro Sony Xperia Z1 Compact
724,00 Kč   362,00 Kč
SmartWatch Gooweel W8SmartWatch Gooweel W8
1 688,00 Kč   844,00 Kč
Portfel- pouzdro pro Sony Xperia Z1 CompactPortfel- pouzdro pro Sony Xperia Z1 Compact
868,00 Kč   434,00 Kč
Kožené pouzdro pro Sony Xperia Z1 CompactKožené pouzdro pro Sony Xperia Z1 Compact
1 061,00 Kč   531,00 Kč
SmartWatch Zeblaze CrystalSmartWatch Zeblaze Crystal
4 582,00 Kč   2 291,00 Kč
Umělecké kryt pro Sony Xperia Z1 CompactUmělecké kryt pro Sony Xperia Z1 Compact
434,00 Kč   217,00 Kč
Gumové pouzdro pro Sony Xperia Z1 CompactGumové pouzdro pro Sony Xperia Z1 Compact
579,00 Kč   289,00 Kč
SmartWatch DZ09SmartWatch DZ09
4 389,00 Kč   2 195,00 Kč
Kryt Sony Xperia Z1 Kompaktní různých vzorůKryt Sony Xperia Z1 Kompaktní různých vzorů
434,00 Kč   217,00 Kč
OLED SmartWatch Armband L12SOLED SmartWatch Armband L12S
2 556,00 Kč   1 278,00 Kč
Pouzdra pro Sony Xperia Z1 Kompaktní různých vzorůPouzdra pro Sony Xperia Z1 Kompaktní různých vzorů
482,00 Kč   241,00 Kč
Xiaomi Mi Kapela KapelaXiaomi Mi Kapela Kapela
1 302,00 Kč   651,00 Kč
Technické parametry:
přístroj:
20.7 mpx, 2 mpx
plátno:
4.3 " dotykowy
Barevné:
černá
paměť ROM:
16GB
procesor:
Snapdragon 801
Sem dotykovou obrazovku:
kapacitní displej
RAM:
2GB
procesor Výrobce:
Qualcomm
Kapacita baterie (mAh):
2300
Jazyk:
Angličtina, čeština, ruština , němčina, francouzština, španělština, portugalština, a další
velikost:
127 x 64,9 x 9,5 mm (5,0 x 2,56 x 0,37 cala)
Displej LCD:
IPS
Sony Xperia Z1 C6903Sony Xperia Z1 C6903
Propagaci
5 981,00 Kč   2 991,00 Kč
SONY XPERIA Z2SONY XPERIA Z2
Propagaci
10 595,00 Kč   5 297,00 Kč
SONY XPERIA Z ULTRA C6833SONY XPERIA Z ULTRA C6833
Propagaci
12 442,00 Kč   6 221,00 Kč
Sony Xperia M2 D2303Sony Xperia M2 D2303
Propagaci
6 145,00 Kč   3 073,00 Kč
Sony Xperia M4 AquaSony Xperia M4 Aqua
Propagaci
7 525,00 Kč   3 762,00 Kč
SONY XPERIA Z C6603SONY XPERIA Z C6603
Propagaci
5 444,00 Kč   2 722,00 Kč
SONY XPERIA Z3 COMPACTSONY XPERIA Z3 COMPACT
Propagaci
9 599,00 Kč   4 799,00 Kč
Sony Xperia T2 Ultra Dual SIMSony Xperia T2 Ultra Dual SIM
Propagaci
9 704,00 Kč   4 852,00 Kč
SONY XPERIA Z3 SONY XPERIA Z3
Propagaci
12 435,00 Kč   6 217,00 Kč
SONY XPERIA SP C5303SONY XPERIA SP C5303
Propagaci
4 469,00 Kč   2 235,00 Kč

24 měsíců záruka - Záruka poskytovaná prodávajícím doba 12 měsíců.

Uživatelské recenze
Zeptejte se nás na výrobek:

Pokud tento popis není pro Vás dost podrobný, zašlete nám dotaz. Pokusíme se odpovědět co nejrychleji.

E-mail:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Dotaz:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Doporučte tento výrobek:

Pokud chcete sdělit známému informaci o výrobku, který by ho mohl zajímat, použijte prosím tento formulář.

Komu:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Můžete zadat více adres rozdělených čárkami
Podpis:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Obsah:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Příští změna ceny
Barvu produktu lze vybrat v objednávce v části „poznámka k objednávce“.
Tato stránka používá soubory cookie, aby poskytovat své služby v souladu se Sušenky, Zásady použití. Můžete určit podmínky ukládání nebo přístupu k souborům souborů cookie ve Vašem webovém prohlížeči.
Zavřít