Informace o produktu

Nokia 3220

Klikněte na fotografii pro zvětšení

Nokia 3220
Výrobce:Nokia
Kód:Nokia 3220
status_icon
14
Náklady na přepravu 0,00 Kč
1 695,00 Kč
847.00 / 1kusů
Ušetříte 50% (848,00 Kč).
In stock
ÚPLNÝ POPIS

Nokia 3220


Nokia uvádí svou nabídku modelů telefonů. Zapnete-li ve všech segmentech trhu, tam jsou nové modely, takže nutně mainstream segmentu také dočkal nového modelu. 3220 označení znamená, že tento model je nástupcem rozšířených modelů 3210, 3310, 3410, 3510. Pokud opravdu bude prodávat za tuto cenu může být skutečným zážitkem, protože nabízí hodně - více než ještě v nedávné době, ale opravdu v poslední době nabídl business class. 
z vnější strany 
3220 zvenčí poněkud podobné známé a velmi oblíbený model 6610 ar podobné velikosti, jako v systému bydlení. Zásadní rozdíl je patrný na první pohled, jsou tam čtyři gumové-jako kryt disco světla po stranách. Poskytují vynikající držák mobilního telefonu - po celou dobu zkoušky se nikdy neměl takový problém vytáhnete z kapsy, velmi pohodlné lepení s ním v průběhu rozhovoru.. 
Stejné světla jsou docela kontroverzní - bliká v rytmu melodie vyzvánění różnokolorowo, stejně jako świadła na diskotéce. Téměř všichni lidé, kterým jsem ukázal během testu funkce uvedl, že by se stydět za takové věci ukázat na ulici. To může pravděpodobně apelovat na mladé lidi, ostatní - naštěstí lze vypnout světla pomocí příslušného menu. Oni jsou docela vhodné například. V autě nebo doma, pokud wyciszymy zvon. Díky těžší chybět připojení. 
Standardní pouzdro je na zadní straně průhledné, a pod ním se nachází místo pro dekorativní prvek papíru.Mobilní telefon je speciální šablona vystřihnout kus papíru, fotografií nebo grafikou, která vám umožní přizpůsobit svůj telefon. Kromě toho, v ceně další dvě vložky s grafikou - můžete dát je na místě normy.
Nokia 3220 
Přední zarážející opravdu vynikající kvalitu zobrazení. To zobrazuje více než 16.000 barev, a poskytuje velmi ostrý obraz. Jedná se o výrazné zlepšení v porovnání s například 6610, a zobrazuje SonyEricsson T68 nebo T230 dělá dojem srovnání rozmazané a vybledlé -. Je rozdíl příliš patrný. 
Kritika - a ostré - patří do klávesnice. Ten, kdo byl s telefonem je prostě strašně nepříjemné - klíče jsou spojeny s oběma, což rychle jejich použití. Klíč kurzor je již vrchní část nepohodlí - potřebuji několik dní naučit stisknout v centrální části (která je obvykle použita pro potvrzení funkce výběru) -, protože tato část je zapuštěná, obvykle opíral šipky na jedné ze stran, které vedly k aktivaci funkce kurzoru, a v konečném důsledku výběru například sousední položky z menu., ne že bych chtěl. Teprve po týdnu používání telefonu jako jsem byl schopen používat klávesnici nebo méně. Naštěstí, klávesnice je snímatelný společně s případy, a je pravděpodobné, koupit další provedení, možná pohodlnější. Je třeba dodat, že po mnoha letech Nokia konečně začala realizovat v mobilním Automatické zamykání klávesnice po určité době.Trochu vadilo, že automatická aktivace zámku světel se zapne telefon - v noci může bywać trochu stresující. 
funkce telefonu 
Menu telefonu se změní ve srovnání s předchůdci. Ikony jsou pseudoprzestrzenne. Změněný bitový systém - např. Submenu Profily se stěhoval do nastavení. Celé menu je plně grafický a do značné míry modifikovatelné pomocí témat. Některá témata jsou poskytovány s telefonem, můžete si stáhnout další. 
Nokia 3220 
Funkce telefonu jsou opravdu impozantní - VGA fotoaparát s nahráváním videa, e-mailový klient, organizér s kalendářem a úkoly seznamu. To také obsahuje podporu pro vzdálenou synchronizaci dat, ale tyto funkce vyžadují podporu ze strany provozovatele. 
Nokia 3220 
Dalším prvkem, který vyžaduje podporu ze strany operátora "Moje dostupnost". Je to něco jako Communicator GaduGadu nebo ICQ, vestavěný telefon, ukazovat něčí ochotu mluvit a poskytnout informace umožňující přenos. Původní a převést tuto funkci a správné nastavení, vhodné razítko ukázat na vašem seznamu kontaktů. Samozřejmě, že to platí pouze pro ty osoby, které si přejí, aby tak učinily, a navíc vidět něčí dostupnost, musíte být osobou k tomu oprávněnou. Toto řešení je společný projekt společností Nokia a SonyEricsson, ale z toho, co já vím, žádná síť v Polsku nenabízí podporu pro tuto funkci. Nicméně, v budoucnu by to mohlo být velmi populární. 
Celý obsah telefonu je nyní uložen v telefonu, jako je Siemens - ve všech dostupných paměti jako systém souborů. V prostoru o velikosti 2,5 megabajt uložených obrázky, zvuky, obrázky, videa, animace a programy v jazyce Java. Paměť je rozdělena do složek, které pomáhají udržovat pořádek. 
Nokia 3220 
Kvalita obrazu kamery je docela slušné - rozhodně jako malé VGA webovou kameru s malým objektivem. Pokud bychom si uvědomit, že objektiv nemá zaměření a v určité vzdálenosti pod fotografií bude rozostřené - fotografické efekty jsou docela dost kvalitní. Kromě fotoaparátu přidán do časovače, takže nyní také mohou objevit v obrázcích. Software pro zobrazení grafiky s jednoduchými editačních funkcí - můžete přidat text do obrázku, zvyšte kontrast, přidat rámeček nebo obrázek oříznout. Můžete si také prohlížet fotografie a grafiky v prezentaci. 
Telefonní seznam Kromě standardních informací mohou také obsahovat miniaturní fotografie, které jsou zobrazeny v seznamu telefonů a zobrazí se při příchozím hovoru. Jen bych si přál, aby byly vyřazeny z používání těchto funkcí k dispozici 6310i modelu -. Údaji, které z čísel přiřazených ke kontaktu iniciuje spojení. Tato funkce je někdy docela užitečné a chybí ji na telefonu. 
Nokia 3220 
Hlavní nevýhoda tohoto telefonu jsou možnosti připojení.Realizována pouze rozhraní USB, navíc vyžaduje poměrně složité a drahé k dispozici kabel DKU-5. Identické mechanicky, mnohem levnější a snadněji dostupné DKU-2 kabel nefunguje s tímto telefonem. To je ještě více zvláštní, uvážíme-li, které pocházejí ze stejné generace modelu 6230 pracuje DKU-2. V souvislosti s nedostatkem IrDA a Bluetooth rozhraní nelze ubránit dojmu, že telefon je naprosto připraven na očekávání provozovatelů, a uživatel se nedoporučuje používat nic jiného, ​​než posílání SMS zpráv a MMS zpráv. Velmi obtížné převést z vašich nahraných videí a pořízených snímků. 
Zvuky generované telefonu jsou vynikající kvality. Zdá se, že používáte stejné řešení jako v 7650 modelu - beatnik Audio Engine, která umožňuje použít jako vyzváněcí melodie MIDI, WAV, AMR a. Zvuky jsou přehrávány pouze a obrovské množství. Stejný prvek se používá jako hlasitý telefon, který poskytuje vynikající výsledky, i když některé z nich mohou zasahovat do nejhlasitěji slyšet straně hovoru telefonu. 
Je třeba zdůraznit, že i přes velmi malé rozměry baterie doba v pohotovostním režimu jsou působivé - i barevný displej a síla-hladový gadgets lehký telefon v průběhu zkoušky musely být dobíjet každých 4-6 dny, což je výsledek prostě vynikající v této třídě. Celkově je telefon velmi zajímavé a dobře vybavená - v případě, že cena bude stejně jako jeho předchůdci, může být další hit na trhu. 
výhody: 
- Vynikající displej 
- Bohaté funkce telefonu 
- Docela dobrá kvalita fotoaparátu 
- Bydlení pro pohodlné uchopení

Dane telefonu Nokia 3220

 

Specifikace


Standard GSM : 900 1800 1900
Typ: Bar
Rozměry : 104,50 x 44,20 x 18,70 mm
Hmotnost: 86,00 g
Displej: TFT
64k 
128 x 128 px (1.50") 121 ppi
Max. doba hovoru : 2G: 210 min. (3,5 h)
Max. pohotovostní doba: 2G: 350 h. (14,6 dni)
Baterie : Li-Ion 760 mAh
Vestavěná paměť: 4 MB
Interface : Series 40 2nd Edition
Zahájena
2004
Nokia 6600Nokia 6600
2 565,00 Kč   1 283,00 Kč
Nokia 6100 Nokia 6100
1 674,00 Kč   837,00 Kč
Nokia 1110 Nokia 1110
2 195,00 Kč   1 097,00 Kč
Nokia 8210Nokia 8210
2 633,00 Kč   1 317,00 Kč
Nokia 3120Nokia 3120
Propagaci
2 317,00 Kč   1 159,00 Kč
Nokia 2600Nokia 2600
Propagaci
2 179,00 Kč   1 090,00 Kč

24 měsíců záruka - Záruka poskytovaná prodávajícím doba 12 měsíců.

Uživatelské recenze
Zeptejte se nás na výrobek:

Pokud tento popis není pro Vás dost podrobný, zašlete nám dotaz. Pokusíme se odpovědět co nejrychleji.

E-mail:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Dotaz:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Doporučte tento výrobek:

Pokud chcete sdělit známému informaci o výrobku, který by ho mohl zajímat, použijte prosím tento formulář.

Komu:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Můžete zadat více adres rozdělených čárkami
Podpis:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Obsah:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Příští změna ceny
Barvu produktu lze vybrat v objednávce v části „poznámka k objednávce“.
Tato stránka používá soubory cookie, aby poskytovat své služby v souladu se Sušenky, Zásady použití. Můžete určit podmínky ukládání nebo přístupu k souborům souborů cookie ve Vašem webovém prohlížeči.
Zavřít
pixel