Informace o produktu

TABLET 7'' ANDROID 4.0 ZARUKA 24M

  • Multimedialny Tablet MID to nowość na rynku. Wysoka jakość wykonania, darmowy system Android oraz moduł WiFi sprawią że życie codzienne nabierze kolorów.

Klikněte na fotografii pro zvětšení

TABLET 7'' ANDROID 4.0 ZARUKA 24M
Výrobce:NaviGlobal
Kód:Tablet 7'' Android 4.0 4GB
status_icon
16
Náklady na přepravu 0,00 Kč
2 922,00 Kč
1461.00 / 1kusů
Ušetříte 50% (1 461,00 Kč).
In stock
ÚPLNÝ POPIS

MODERNÍ TABLET 7'' ANDROID 4.0 4GB FLASH

->Osvědčená konstrukce pro bezproblémový provoz. Verze Android 4 s možností aktualizace na budoucí verze.

->Obrazovka 7 palců - kapacitní technologie umožňuje pohodlnou a dynamickou práci. Reaguje na sebemenší dotek prstu . Bez problému můžete zadávat text, hrát náročné hry.

->Systém Android je zcela ZDARMA! Vestavěný webový prohlížeč je velmi jednoduchý a odborníci tvrdí,že je nejlepší z prohlížečů mezi mobilními zařízení. Kromě toho, a to prostřednictvím služby Google Play (dříve Android Market), můžete stahnout i jiné verze, jako je Opera Mini. Internet je velmi důležitý pro lidi kteří pracují na tabletu. Díky podpoře FLASH každá stránká je bezpečná a připravená k prohlížení.

->4 GB vestavěné paměti rozšiřitelné na 32 GB umožní sběr velkého množství dat.

-> tablet má procesor A10 MULTICORE 1,2 GHz podporovaný paměti RAM 512 MB.. To je procesor , na kterém můžete bez problému pracovat, hrát hry, sledovat filmy. Je podporován 512MB DDR2 RAM.Vestavěné WiFi zdarma umožní přístup k internetu všude tam, kde je WiFi.Kromě toho lze se díky portu USB připojit k 3G modemu.Bez ohledu na to, jaké firmy je váš mode, důležité je, aby byl kompatibilní s operačním systémem Android.

 

Klíčové vlastnosti tabletu :

- Úřední práce

- Internetový prohlížeč

- E-maill

- Elektronická kniha (eBook)

- Přehrávač filmů

- Hudba

- Zápisník

Videa
Jedním z možných využití, pro které jsou použity tabletyt, je sledování filmů. Ale nemusíte je sledovat jenom na tabletu. Díky výkonnému procesoru, filmy můžete přehrávat v plném HD na televizoru prostřednictvím vestavěného mini HDMI výstupu.

Internet
Žijeme v globální síti, která nám umožňuje pracovat, hrát si, smát se, a to vše sdílet s ostatními uživateli. Tablet s vestavěným-in WiFi vám umožní dělat věci, které jsou nedílnou součástí každodenního života - nakupování, hledání informaci, zkontrolovat počasí, vyměňovat si informace a zůstat v kontaktu se svými blízkými. Je také ideálním společníkem při práci. Zkontrolovat poštu, psát návrhy, procházet dokumenty - je to tak jednoduché.

E-Mail
Odesílání e-mailů nebylo nikdy tak snadné a zábavné. Sedíte na gauči, jste v kuchyni, relaxujete na dvorku - žádný problém. S vestavěnou e-mail aplikaci budete vždy v kontaktu se svými blízkými. Odkud a komu odesíláte e-mail je jenom na Vás.

 

Svoboda a pohodlí připojení
High Definition Multimedia Interface - je digitálním rozhraním pro audio / video, který je schopen poslat plný proud dat bez komprese. Video data jsou přenášena pomocí TMDS technologie. HDMI umožňuje připojit společně jakékoliv standartní audio / video zařízení, jako jsou přehrávače DVD, Blu-ray přehrávače, herní konzole, počítače, monitory a digitální TV. Připojte tablet k digitální televizi apohodlně sledujte videa.Budete se cítit jako v kině!!

Vestavěná webová kamera pro práci a zábavu
Tablet je vybaven webovou kamerou. Je ideální pro videokonference nebo chat s přáteli kdekoliv a kdykoliv ve vynikající kvalitě. S vestavěný mikrofonem můžete zahájit videokonference bez potřeby dalšího příslušenství.

MicroSDHC Čtečka paměťových karet
Vestavěná čtečka paměťových karet umožňuje rychle přenášet fotografie z vašeho fotoaparátu nebo videokamery, usnadňuje sdílení souborů mezi notebookem a telefonem, tabletem, navigaci a dalšími zařízeními, které používají paměťové karty.

Plná mobilita s bezdrátového spojení

Bezdrátové síťové rozhraní Podpora 802.11n WiFi umožňuje vysokorychlostní přenos dat a větší šířku pásma. To vám umožní vychutnat si rychlé stahování a streamování velkých multimediálních souborů, celá řada aplikací, pomůže zlepšit Vaši komunikaci s přáteli a rodinou.

Android 4.0
Google Android platforma obsahuje integrovanou sadu softwaru pro mobilní zařízení.Platforma zahrnuje operační systém, middleware (middleware), interface a aplikace. Android platforma není spojena s žádnými omezeními autorských práv - je k dispozici pod licencí Apache Liecense.Forma licence zaručuje univerzální a volný přístup k technologii, která je zárukou aplikací na této platformě. Tento tablet má system Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)

 

Technická specifikace:
PROCESSOR
A10 MULTICORE 1,2GHz
SYSTEM
Android 4.0
RAM
512 MB RAM DDR
DISC
Flash 4 GB
DISPLAY
7 "Touch Screen 16:9

ROZLIŠENÍ
800 * 480
WIFI
802.11 b / g
MODEM

Podpora Externí 3G
BATERIE
7.4V 2400mAh
MEDIA / AUDIO
MP2, MP3, WAV, AAC, WMA
VIDEO

MPEG1/2/4, MJPG, H263 (rozlišení: 1280 × 720), H264 (rozlišení: 720 × 480)
FOTO
JPG, JPEG, BMP, PNG
VSTUP pro sluchátka / zvukových efektů
Standardní 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek / Audio Vestavěný mikrofon
KAMERA
1.3Mega pixel fotoaparát
VLASTNOSTI
Office (Excel, Word, PDF, PowerPoint), E-mail, Youtube, Facebook, Instant Messenge (MSN, Skype)

Sada obsahuje:

7'' Tablet MID
AC adaptér
USB kabel
Systém Android
Záruka: 24 měsíců

 

24 měsíců záruka - Záruka poskytovaná prodávajícím doba 24 měsíců.

Uživatelské recenze
Zeptejte se nás na výrobek:

Pokud tento popis není pro Vás dost podrobný, zašlete nám dotaz. Pokusíme se odpovědět co nejrychleji.

E-mail:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Dotaz:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Doporučte tento výrobek:

Pokud chcete sdělit známému informaci o výrobku, který by ho mohl zajímat, použijte prosím tento formulář.

Komu:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Můžete zadat více adres rozdělených čárkami
Podpis:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Obsah:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Příští změna ceny
Barvu produktu lze vybrat v objednávce v části „poznámka k objednávce“.
Tato stránka používá soubory cookie, aby poskytovat své služby v souladu se Sušenky, Zásady použití. Můžete určit podmínky ukládání nebo přístupu k souborům souborů cookie ve Vašem webovém prohlížeči.
Zavřít