Informace o produktu

BLACKBERRY Q5

  • BLACKBERRY Q5

Klikněte na fotografii pro zvětšení

BLACKBERRY Q5
Výrobce:Blackberry
Kód:BlackBerry Q5
status_icon
15
Náklady na přepravu 0,00 Kč
5 179,00 Kč
2589.00 / 1kusů
Ušetříte 50% (2 590,00 Kč).
In stock
ÚPLNÝ POPIS

BLACKBERRY Q5

Objevte, vytvářet a sdílet kdekoli

Uvědomte si své nápady rychle díky rychlosti a snadnosti použití, který pracuje bez problémů s vámi. Zajímavá aplikace, populární hry a další hudbu a videa, než kdy jindy - to vše na vás čeká v nové BlackBerry smartphone Q5.


Aplikace a mnohem víc

Shop BlackBerry World nyní umožňuje přístup k tomu, co máte rádi ještě víc. Stáhněte si aplikace, hry, knihy, časopisy a mnoho więcej4. Kromě toho, nový BlackBerry World připravuje pro vás doporučení produktů, takže je snadné najít něco nového.


IPS matice
Moderní matice zaručuje vynikající reprodukci barev a vysoký kontrast. Jeho základním rysem je možnost zobrazení materiálů zobrazena značný úhel (až 178 °), a to bez snížení kvality obrazu. Ideální pro při sledování filmů nebo prohlížení internetu ve větší skupině, protože obraz je vždy stejný snadno čitelné, a to i pro lidi, sedící na boku. Živé barvy a nedostatek stínů, kdy bude prohlížení rychlý pohyb stopáže mobilní Milovníci ocení také hru.


Snapdragon procesor
Jeden z nejsilnějších procesorů založených na architektuře ARM, jehož rychlost a efektivita výkonu zajišťuje plynulejší animace s nejnovější mobilní hry, rychlé prohlížení, okamžitý výkon aplikací, stabilitu celého systému, a dlouho fungovalo bez dobití baterie. Produkoval americké firmy Qualcomm se neustále vyvíjí, a nové verze najít své místo v horní největších výrobců zařízení.

Bluetooth
S Bluetooth můžete přenášet data bezdrátově mezi zařízeními. Vyznačuje se nízkou spotřebou energie, dosah až 100 metrů a snadno ovladatelný, nevyžaduje další software. Používá se, mimo jiné, na mobilní telefony, notebooky, tablety, modemy, sluchátka s mikrofonem, tiskárny, vám umožní rychle připojit přístroj k odeslání mezi dokumenty, vyzvánění, mp3 písně, a dokonce i malé filmy. Bluetooth je také použít pro připojení řadiče (jako je myš, klávesnice, gamepady), což může výrazně zvýšit komfort tabletu nebo notebooku.


2 kamery
Použití dvou kamer otevírá nové možnosti pro komunikaci a multimediální zábavu.Přední vačky (obvykle v nižším rozlišení) umožňuje provádět videohovory a popovídat si s přáteli nebo kolegy.Zadní vačka se obvykle vyznačuje lepšími parametry, a dále podporuje rozsvítí kontrolka, funguje jako digitální fotoaparát s možností nahrávání videa, často v kvalitě Full HD.


Full HD filmy
Vysoké rozlišení Full HD (1920x1080 pixelů) vám umožní nahrávat extrémně detailní video. Ve srovnání se standardním počtu notace zaznamenaných pixelů je mnohem vyšší, a tím zachránil materiál má vyšší ostrost a vynikající kvalitu. Nahráno v nejlepších filmů rozlišením přehrávat na kompatibilních zařízeních, jako jsou Full HD. Na velkou LCD TV, nebo pomocí projektorů.


GPS
Global Positioning System je jedním z navigačního systému, který prostřednictvím satelitní sítě umožňuje v reálném čase, zařízení pro určení polohy přijímače GPS.Tablet je vybaven přijímačem a včetně příslušného software (map), mohou být použity jako pokročilý navigační systém, který umožňuje, aby uživatel pro rychlé stanovení tras a snadno dosáhnout dříve zvoleného cíle. Někteří výrobci také software pro geotagging, nebo vložte značky s informacemi o umístění objektu v dokumentu, např. Chcete-li pořídit snímek.


Wi-Fi připojení
Jeden z nejoblíbenějších bezdrátových řešení, které pro "N" nabízí přenos dat rychlostí až 300 Mbit / s. S tak vysokou rychlostí a stabilní připojení na frekvenci 2,4 GHz, je možné sdílet připojení k internetu a tzv. streamování dat, nebo přenos multimédií (včetně Full HD filmy, hry, hudbu, video konference) v reálném čase. Vysoká dostupnost zařízení, která podporují tento standard umožňuje rychlý a snadný způsob, jak vybudovat síť s přístupem k internetu, a to jak v domácnosti a kanceláře. Uživatelé mobilních zařízení (např. Notebooky, smartphony, tablety), lze použít se nacházejí ve velkých městech tak. HotSpot, nebo volný přístup k síti.


4G modem
4G modem umožňuje snadný přístup k síťové služby mobilní (musíte mít aktivní SIM kartu). Se super-rychlý přenos dat LTE (Long Term Evolution), je ideální, pokud používáte Internet, videokonference, multimediální prohlížení v HD kvalitě (např. YouTube), a to i když mobilní hra. Je také možné, aby telefonáty * v oblastech, kde nejsou standardní bezdrátové sítě a Wi-Fi hotspoty k dispozici. Vestavěný modem tak poskytuje skutečně mobilní pracovní, zvyšuje komfort tabletu a spotřebovává méně energie než ekvivalent připojený přes USB port.

BARVY:


BÍLÁ

ČERNÁ

https://oneselling1.iai-shop.com/data/include/cms/zestaw_zawiera__CZ.png

Lidé, kteří si koupili tento koupili také>
Technické parametry:
procesor:
Dual Core
Displej LCD:
IPS
RAM [cze]:
2G
procesor Výrobce:
Qualcomm
kamera:
5MP
doba hovoru:
max 12.5h
ROM:
8G
Kapacita baterie (mAh):
2180 mAh
Jazyk:
angličtina, dalsi
velikost:
120 x 66 x 10.5mm
Power LED lampy:
720 x 720 pix
Akumulator:
3.1
BlackBerry Model:
Q5
BLACKBERRY 9900 BOLDBLACKBERRY 9900 BOLD
Propagaci
4 588,00 Kč   2 294,00 Kč
BLACKBERRY 9790 BOLDBLACKBERRY 9790 BOLD
PropagaciBestseller
2 841,00 Kč   1 420,00 Kč
BLACKBERRY Q20 CLASSICBLACKBERRY Q20 CLASSIC
PropagaciBestseller
13 841,00 Kč   6 921,00 Kč
BlackBerry Bold 9930BlackBerry Bold 9930
Propagaci
3 425,00 Kč   1 713,00 Kč
BlackBerry 9720BlackBerry 9720
Propagaci
4 687,00 Kč   2 344,00 Kč
BLACKBERRY 9900 BOLD BLACKBERRY 9900 BOLD
Propagaci
4 588,00 Kč   2 294,00 Kč
BLACKBERRY 9780 BOLDBLACKBERRY 9780 BOLD
Propagaci
3 249,00 Kč   1 625,00 Kč
BLACKBERRY CURVE 9320BLACKBERRY CURVE 9320
Propagaci
3 044,00 Kč   1 522,00 Kč
BLACKBERRY 9000 BOLDBLACKBERRY 9000 BOLD
Propagaci
2 536,00 Kč   1 268,00 Kč
Uživatelské recenze
Zeptejte se nás na výrobek:

Pokud tento popis není pro Vás dost podrobný, zašlete nám dotaz. Pokusíme se odpovědět co nejrychleji.

E-mail:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Dotaz:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Doporučte tento výrobek:

Pokud chcete sdělit známému informaci o výrobku, který by ho mohl zajímat, použijte prosím tento formulář.

Komu:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Můžete zadat více adres rozdělených čárkami
Podpis:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
Obsah:
Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole.
označená pole - Pro správné ukončení objednávky vyplňte toto pole. - jsou povinná
Příští změna ceny
Barvu produktu lze vybrat v objednávce v části „poznámka k objednávce“.
Tato stránka používá soubory cookie, aby poskytovat své služby v souladu se Sušenky, Zásady použití. Můžete určit podmínky ukládání nebo přístupu k souborům souborů cookie ve Vašem webovém prohlížeči.
Zavřít